Kolejne nabory przed nami!

Kolejne nabory przed nami!

wpis w: Aktualności | 0

Miło Nam jest poinformować, iż został zaakceptowany przez Zarząd Województwa Mazowieckiego termin naboru wniosków nr 4/2019 z  zakresu rozwoju ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej. Operacja wpisuje się w przedsięwzięcie zawarte w Lokalnej Strategii Rozwoju pod nazwą „Nowoczesna infrastruktura podstawą jakości życia”.

Wnioski o przyznanie pomocy w ramach naboru nr 4/2019 będzie można składać od dnia 27 września 2019 r. do dnia 11 października 2019 r. w godzinach od 8:00 do 15:00 w Biurze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Sierpeckie Partnerstwo” ul. Kopernika 9 pok. 16, 09-200 Sierpc.

Wysokość dostępnych środków na operację w ramach naboru wynosi 1 816 248,48 zł.

Jednocześnie przypominamy, że pracownicy biura świadczą bezpłatne doradztwo dla osób chcących aplikować o środki z naszego budżetu. Konsultacje wniosku o przyznanie pomocy w biurze LGD na minimum 5 dni roboczych przed końcem trwania naboru będzie premiowane w ramach oceny według lokalnych kryteriów wyboru.

Szczegółowe informacje będą zawarte w ogłoszeniu o naborze wniosków nr 4/2019 na stronie Stowarzyszenia lgdsp.pl w najbliższym czasie.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej.

 

Prezes Zarządu
Jarosław Perzyński

Zostaw Komentarz