Szkolenie – PREMIA

Szkolenie – PREMIA

wpis w: Aktualności | 0

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Sierpeckie Partnerstwo” serdecznie zaprasza osoby chcące założyć działalność gospodarczą z terenu powiatu sierpeckiego, tj. gmin: Gozdowo, Mochowo, Rościszewo, Sierpc, Szczutowo, Zawidz oraz miasta Sierpc na szkolenie przygotowujące do aplikowania o wsparcie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez Społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w zakresie podejmowania działalności gospodarczej.

Szkolenie odbędzie się 11 września 2020 r. (piątek) od godziny 9:00 do godziny 15:00 w Zajeździe “SONATA” w Studzieńcu k. Sierpca.

Zapisy na szkolenie są obowiązkowe. Prosimy o poważne podejście do sprawy i zgłoszenia wyłącznie osób, które są zdecydowane złożyć wniosek ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Należy zgłaszać swoją obecność oraz nr kontaktowy do dnia 9 września br. telefonicznie pod nr: 660 734 803, mailowo: sierpeckie_partnerstwo@wp.pl lub osobiście w biurze Stowarzyszenia,  ul. Kopernika 9, pokój 16 w Sierpcu.

Zostaw Komentarz